Aktivace epifýzy

30. března 2014 v 18:15 | Pavel |  Záhady

Muž otevřel třetí oko pomocí magnetu. Aktivace epifýzy!
Už jste někdy slyšeli výraz " Dávej si pozor co si přeješ", protože by se Vám to mohlo nakonec splnit? " Mnoho lidí se snaží najít způsoby, jak plně využít skryté schopnosti mozku. Například otevřením své mozkové šišinky,ale nakonec může člověk dostat úplně něco jiného něž by si přál.
A to se stalo právě stalo Waltru Rawlsemu,když přišel na metodu jak třetí oko ,které je údajně v mozkové šišince aktivovat.
Pomocí severního konce magnetu,tento muž údajně otevřel svou mozkovou šišinku a aktivoval třetí oko. Najednou byl schopen vidět nejen věci v této dimenzi, ale i to co je před námi skryto.

Walter Rawlse šišinka stimulátor Experiment

Pomocí malého neodymového magnetu (který si přilepil lepidlem) na části pokožky ve výši třetího oka (nacházející se mezi vašimi dvěma fyzickými očima, ale o něco výše nebo mírně nad očima) po dobu několika hodin až dnů stimuloval mozkovou šišinku..

Expozice byla v rozmezí od 10 do 30 minut denně po dobu asi 4 týdny.

Během prvního týdne, seděl u svého stolu v pracovně, když si všiml,že se něco pohnulo na okraji jeho zorného pole. Lekl se a prudce se otočil za stínem. To co zahlédl ho velmi vyděsilo. Uviděl strašidelnou postavu muže,který prošel jednu stěnu pracovny, přešel přes pokoj a zmizel přes další zeď.

Druhý týden,se opakovalo to samé. Stejně strašidelný muž se pohyboval po místnosti,ale tentokrát se podíval se směrem Walterovi, když prošel,ale zdálo se ,že Waltera nevidí..

Tentokrát Walter na postavě viděl o něco více detailů, a nepřipadala mu tak docela strašidelná.

Třetí týden, zatímco pracoval na dokumentech,si Walter všiml změny v místnosti.Když vzhlédl, zeď se jakoby rozpustila a on se díval na malém návrší, kde muž a žena seděly pod stromem.Byl tam stejná strašidelná mužská postava, kterou viděl při jiných příležitostech.Seděl a nemohl se donutit přestat sledovat tuto zvláštní scénu. Po uplynutí několika minut se najednou muž podíval směrem na Waltera a objevilo se u něj zděšení.

Bylo to, jako kdyby onen muž ve Walterovi vyděl ducha!

Potom se obrázek vytratil a stěna se obnovila do normálního stavu.Od té chvíle, Walter nikdy už experiment s magnetem raději nepoužíval.


Návrat na hlavní stránku
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama