Květen 2007

Předpovídal Nostradamus UFO 2

10. května 2007 v 19:43 | Pavel |  Záhady
Centurie IV/49:
Před lidstvem rozlitá lidská krev, když z vysokého nebe nebude daleko, avšak dlouhý čas nebude nic pochopeno, duch mrtvého bude svědectvím.
Podívejme se na tento text blíže. Zaslouží si přiměřenou pozornost. V prvém řádku se dočteme něco, co dnes považujeme za banální průvodní jev každého válečného konfliktu. Lidstvo si už jaksi zvyklo dívat se přes televizní obrazovky na cizí utrpení a stalo se v tomto ohledu tak trochu cynicky chladným.

Předpovídal Nostradamus UFO 1

10. května 2007 v 19:41 | Pavel |  Záhady
Podívejme se na Centurii IV./3X po jejímž přečtení se každá pochybnost definitivně rozplyne:
Centurie IV./35:
Tělesa sublimují bez konce, okem viditelná,
odtržení nastane z těchto důvodů;
rělesa, včetně přední strany, smysly, vládce a neviditelnost,
zmírní svaté modlitby.
UFO, tedy neidentifikované létající objekty, se s oblibou objevují v prostoru způsobem, který můžeme s klidným svědomím nazvat "vysublimová-ní". První řádek tudíž popisuje něco, co už naší ufologové velmi dlouho důvěrně znají.

Proroctví-Potopa v roce 2020

10. května 2007 v 17:20 | Pavel |  Záhady
Potopa roku 2020
Hrabě Antoine de Gébelin.
Jedním z Mesmerových nejvýznačnějších pacientů v jeho pařížském exilu byl hrabě Antoine de Gébelin (1725-1784), protestantský pastor, svobodný zednář a zakladatel spiritismu ve Francii.
De Gébelin trpěl už od dětství nesmírnou záduchou, jež ho někdy přiváděla k blízkosti zadušení. Mesmer ho však vyléčil téměř najednou hypnotickým magnetismem a vnukl mu tak víru ve vše tajemné a nevysvětlitelné.